Temizlik Hizmetleri

Ortak ve Özel alanların Temizlik Hizmetleri

AZM SERVİCES GROUP Profesyonel temizlik hizmetleri bina içi, bina dışı, bahçe ve dış cephe cam temizliğinin yanısıra , halı, taş, ahşap ve sentetik zemin temizliği, sert zemin cilalama hizmetleri sağlar .

Ayrıca temizlik ve hijyen konusunda işletmeler daha proje aşamasında iken temizlik ekibi organizasyonunu tespit eder, temizlik ve hijyen kontrol planlaması yapar , temizlik malzeme sarflarını ve ekipmanlarını önceden belirleyerek proje danışmanlık hizmetleri sunmak.

AZM SERVİCES GROUP, Rezidance, ofis, site, AVM gibi yaşam alanlarının temizlik ve bakımını, özenle seçilmiş personel kadrosu ile , bina içi ve dışı ortak alan temizliği, yeşil alan temizliği, cam temizliği, çöp toplama, havuz temizliği, sosyal alan temizliği, açık-kapalı otopark temizliği gibi hizmetleri yerine getirmektedir.

AZM SERVİCES GROUP, her işletmenin ihtiyacına göre çözümler üretip, işletmelerin beklentilerini karşılamayı amaçlamaktadır. Bu beklentileri temizlik kalitesini ve profesyonel çalışma koşullarını

iyileştirerek, bu faaliyetleri denetleyerek, rapor sunarak ve müşteri memnuniyeti anketleri yaparak sağlar. AZM SERVİCES GROUP profesyonel temizlik hizmetlerinin sunduğu başlıca hizmetler;

* Ofis temizliği

* Halı yıkama

* Endüstriyel alan temizliği

* Otel ve rezidance için uzmanlaşmış temizlik çözümleri

* Havuz ve sosyal tesis bakımı

* Sert zemin bakım ve cilası

* İç , dış cephe ve cam silimi

* Dış alan ve bahçe temizliğidir

Sürekli yenilenebilen kaliteli hizmet sunmak. Hizmetin sunuluşu aşamasında hizmet alıcılarının (en önemli ortaklarımızın) güven ve beğenilerini kazanmak. Kazanılan güven ve beğenilerin artarak devamlılığını sağlamak.
WhatsApp chat